Warsztaty dla par

Dla kogo?
Na warsztaty zapraszamy pary będące w związku, niezależnie od stażu, z decyzją o dalszym byciu razem. Zachęcamy osoby, które „zgubiły” wzajemną bliskość w codzienności, mają trudność w komunikowaniu i odczytywaniu potrzeb drugiej osoby, chciałyby czerpać więcej satysfakcji i radości ze związku.

O czym? Podczas wspólnego weekendu poruszone zostaną takie obszary jak:
- namiętność, intymność, zaangażowanie – fazy związku i ich znaczenie;
- komunikacja w parze
- potrzeby, emocje, granice
- więź i bliskość
- „pięknie się różnić, mądrze być podobnym” – o przestrzeni indywidualnej w związku
- gry partnerskie
- blisko, bliżej…cielesność, seksualność, emocje

Zajęcia odbywają się w kameralnej grupie, z poszanowaniem granic każdego z Uczestników. Udział w ćwiczeniach i treningach oraz wypowiedzi na forum grupy dobrowolne.

Prowadzący:

Dominika Sowa-Klejna – psycholog, psychotraumatolog, absolwentka studiów podyplomowych z seksuologii klinicznej, trener i realizator „Szkoły dla Rodziców”. Ma doświadczenie w pracy w poradnictwie rodzinnym i terapii w ramach pomocy społecznej i projektów społecznych. Prowadzi szkolenia, treningi, seminaria i superwizje oraz wykłady dla studentów kierunków pedagogicznych Wyższej Szkoły Bankowej oraz jest autorką i opiekunem merytorycznym studiów podyplomowych z zakresu psychotraumatologii. W ramach prywatnej praktyki psychologicznej prowadzi indywidualną terapię oraz terapię par. Zafascynowana psychoanalizą, w pracy klinicznej łączy różne techniki i narzędzia, doceniając holistyczne podejście i wieloaspektowe rozumienie pacjenta.

Karolina Gełdon – fizjoterapeutka, absolwentka studiów podyplomowych z seksuologii, instruktorka fitness i pilates oraz rekreacji ruchowej, trenerka tańca. Jako fizjoterapeutka od 5 lat prowadzi prywatną praktykę, w której głównym elementem  terapii obok rehabilitacji oraz poprawy wyników sportowych i odnowy biologicznej podopiecznych, zajmuje się psychosomatyką. Techniki manualne szkoliła podczas licznych praktyk fizjoterapeutycznych w kraju i za granicą. W chwili obecnej działa w ramach autorskiego projektu Holistic Flow - rehabilitacja i trening zdrowotny, gdzie w pracy z pacjentem łączy działania profilaktyczne z odnową biologiczną i fizjoterapią. Najbliższa jej jest terapia w nurcie holistycznym, zakładającym spójne oddziaływanie wielu dziedzin.

Daniel Mróz – pedagog, trener szkoleń psychospołecznych, seksuolog, dyplomowany mediator i superwizor, członek założyciel ogólnopolskiego ruchu społecznego i Stowarzyszenia Mężczyźni Przeciw Przemocy; specjalizuje się w poradnictwie rodzinnym, pracy z parą i rodziną oraz psychoedukacji. Ma bogate doświadczenie w pracy z rodzinami w konflikcie oraz w zakresie prawa rodzinnego. Instruktor tańca – szczególną sympatią darzy bachatę, zmysłowy taniec pochodzący z Karaibów wyróżniający się ogromną sensualnością, a nawet delikatną dawką erotyzmu. Organizator Festiwalu Bieszczadzkie Noce z Bachatą.

Warsztat odbędzie się przy zgłoszeniu co najmniej 5 par, a maksymalnie 10 w formie weekendowego zjazdu. Spotkanie rozpoczyna się krótką sesją w piątek popołudniu a kończy w niedzielę przed południem.

Zakwaterowanie podczas warsztatu w hotelu BAZUNY w Kościerzynie na Kaszubach. Pobyt rozpoczyna się sesją rozpoczynającą i kolacją w piątek a kończy śniadaniem oraz sesją podsumowującą w niedzielę. W sobotę w cenie śniadanie, przerwa kawowa, lunch i romantyczna kolacja.

Koszt udziału – 3.200 zł, zawiera zakwaterowanie, wyżywienie zgodnie z ofertą, udział w warsztatach, korzystanie ze strefy gier zgodnie z ofertą hotelu, zaproszenie do Aqua Centrum w Kościerzynie oraz upominek. Nie zawiera posiłków i napojów innych niż wymienione, dodatkowych zabiegów spa oraz dodatkowych atrakcji.

Promocja: Dla pierwszych trzech par dodatkowa niespodzianka w Hotelu!

Najbliższy planowany termin –

15 – 17 października 2021


Zgłoszenia przyjmuję drogą mailową – kontakt@psychologkaszuby.pl (w tytule wiadomości proszę podać „warsztaty dla par”) oraz telefonicznie 693 478 039

W czym jeszcze mogę pomóc?

ZOBACZ POZOSTAŁE USŁUGI MOJEGO GABINETU


Terapia indywidualna


Terapia
dla par


Terapia
traumy


Profesjonalne
szkolenia